Перейти до основного вмісту

Партнери університету за посиланням.

Кафедра є активним учасником даного міжнародного процесу. Кафедра проводить активну міжнародну діяльність в таких сферах як підвищення якості освіти, обмін студентами, стажування та підвищення кваліфікації викладачів; пошук міжнародних грантів для наукових досліджень (в тому числі Erasmus+, Horison, USAID; публікація результатів наукових досліджень викладачів кафедри в зарубіжних виданнях, включених до міжнародних наукометричних баз Scopus, Web of Science, Index Copernicus та ін. Протягом останніх декількох років викладачі нашої кафедри опублікували 1/3 своїх наукових праць у зарубіжних виданнях, що індексуються у міжнародних наукометричних базах даних.

Кафедра сприяє участі усіх студентів в індивідуальній академічній мобільності, співпрацюючи з урядами країн Європи, які забезпечують студентів навчальними стипендіями та надає всебічну підтримку студентам, у тому числі іноземним, при поданні заявок на програми індивідуальної академічної мобільності.

Кафедра є партнером програми "Еразмус+". Крім того, щороку в рамках програм міжнародної академічної мобільності для викладачів, Університет запрошує лекторів із  іноземних університетів – партнерів для проведення лекцій для студентів ЧНУ ім. Ю. Федьковича

Щорічно кафедра фінансів і кредиту проводить міжнародну конференцію за участю іноземних партнерів. Викладачі кафедри мають можливість викладати студентам дисципліни на англійській мові, мають сертифікати, що підтверджують рівень володіння англійською мовою не нижчому, ніж на рівні В2.

Міжнародні проєкти

Кафедра має наступні напрями міжнародної діяльності та постійно працює над розширенням географії міжнародного співробітництва з метою пошуку нових можливостей свого розвитку у міжнародному освітньому процесі. Яскравим підтвердженням цього факту є реалізація міжнародних проєктів:

Перспективним напрямом міжнародної співпраці кафедри є розвиток відносин між спорідненими кафедрами європейських університетів щодо наукового стажування, залучення провідних лекторів, реалізації програм «Візит професор». Результати вказаних напрямів міжнародної співпраці забезпечать поглиблення знання за навчальними дисциплінами кафедри, оновлення лекційного матеріалу та підвищення рівня застосування активних та інтерактивних методів навчання тощо.

Міжнародні проєкти (225 договорів)

Міжнародні стажування 

Перспективним напрямом міжнародної співпраці кафедри є розвиток відносин між спорідненими кафедрами європейських університетів щодо наукового стажування, залучення провідних лекторів, реалізації програм «Візит професор». Результати вказаних напрямів міжнародної співпраці забезпечать поглиблення знання за навчальними дисциплінами кафедри, оновлення лекційного матеріалу та підвищення рівня застосування активних та інтерактивних методів навчання тощо.

Короткострокові відрядження викладачів (поїздки з метою участі у конференціях, конкурсах, форумах, укладання угод про співпрацю та ін.)

  1. Бак Наталія Андріївна – Румунія, м.Ватрадорна, 13-15.06.2023 р.
  2. Харабара Віолетта Миколаївна доцент –онлайн стажування Козмінський університет м. Варшава, Польща у межах реалізації проєкту TURBO «Розбудова спроможності та підвищення компетентності українськох університетів»за програмою «PRO» (240 ГОД./8 кредитів), терміном з 22.04-21.06.2024 (без відриву від виробництва).
  3. Грешко Роман Ігорович доцент –онлайн стажування Козмінський університет м. Варшава, Польща у межах реалізації проєкту TURBO «Розбудова спроможності та підвищення компетентності українськох університетів»за програмою «PRO» (240 ГОД./8 кредитів), терміном з 22.04-21.06.2024 (без відриву від виробництва).
  4. Харабара Віолетта Миколаївна доцент –стажування Козмінський університет м. Варшава, Польща з метою участі у тренінгах та воркшопах як частина стажування у межах реалізації проєкту 101129315-TURBO-ERASMUS-ED-2023-CBHE «Реакція університетів на великі перешкоди: створення стійкої вищої освіти для реагування та управління суспільними кризами» у рамках програми еразмус+, терміном з 16.05-19.05.2024 із збереженням заробітної плати на час відрядження.
  5. Бак Наталія Андріївна доцент –стажування університет Савойя Монблан м. Шамбері, Франція з метою наукового стажування у межах  програми академічної мобільності Еразмус+ на тему: «Summer Modules for Intercultural and Language Education» терміном з 21.06-02.07.2024 із збереженням заробітної плати на час відрядження.
  6. Харабара Віолетта Миколаївна доцент – стажування з метою участі в тренінгах та воркшопах для українських представників наукових установ в рамках проєкту «ILCA: Innovation Laboratories for Climate Action» до Сучавського університету «Штефан чел Маре», Румунія, терміном з 08.07.2024-12.07.2024 року, із збереженням заробітної плати на час відрядження.
  7. Грешко Роман Ігорович доцент – стажування з метою участі в тренінгах та воркшопах для українських представників наукових установ в рамках проєкту «ILCA: Innovation Laboratories for Climate Action» до Сучавського університету «Штефан чел Маре», Румунія, терміном з 16.05.2024-18.05.2024 року, із збереженням заробітної плати на час відрядження.
  8. Штефан Чел Маре, Румунія, 30-31 травня 2024: Бак Н.А., Грубляк О.М., Сокровольська Н.Я., Корбутяк А.Г., Нікіфоров П.О., Ткач Є.В., Федишин М.П., Попова Л.В., Харабара В.М., Грешко Р.І.

Кроткострокові  відрядження викладачів з метою стажування:

  1. Олексин Артур Григорович доцент – онлайн стажування Ягеллонський університет м. Краків, Польща терміном з 06.04-12.05.2024 (без відриву від виробництва).
  2. Ковальчук Наталія Олександрівна доцент – онлайн стажування Ягеллонський університет м. Краків, Польща терміном з 06.04-12.05.2024 (без відриву від виробництва).
  3. Корбутяк Аліна Георгіївна доцент – стажування у межах угоди про співробітництво до Сучавського університету «Штефан чел Маре», Румунія, терміном з 22.04.2024-13.05.2024 та 23.05.2024-30.05.2024 року, із збереженням заробітної плати на час відрядження.
  4. Грубляк Оксана Михайлівна, доцент – стажування у межах угоди про співробітництво до Сучавського університету «Штефан чел Маре», Румунія, терміном з 22.04.2024-13.05.2024 та 23.05.2024-30.05.2024 року, із збереженням заробітної плати на час відрядження.
  5. Сокровольська Наталія Ярославівна доцент – стажування у межах угоди про співробітництво до Сучавського університету «Штефан чел Маре», Румунія, терміном з 22.04.2024-13.05.2024 та 23.05.2024-30.05.2024 року, із збереженням заробітної плати на час відрядження
  6. Кучерівська Софія Степанівна доцент – онлайн стажування Фундація імені Зофії Заменгоф, Польща терміном з 22.04-20.06.2024 (без відриву від виробництва). 
  7. Гладчук Ольга Михайлівна, доцент – онлайн стажування Фундація імені Зофії Заменгоф, Польща терміном з 22.04-20.06.2024 (без відриву від виробництва).

Наші перспективи:

В сучасних умовах розвитку університету для забезпечення розвитку міжнародної діяльності необхідно:

  1. Розширення співпраці та обмін досвідом та знаннями у фінансовій сфері, зокрема актуальною є фінансова інклюзія.
  2. Пошук нових партнерів щодо спільних проектів та досліджень, спільних наукових заходів та воркшопів, міжнародне стажування, обмін, семінари зі світовими експертами, зокрема щодо вивчення функціонування публічних та особистих фінансів в умовах війни та у післявоєнний період.
  3. Розвиток міжнародної співпраці з підприємствами та організаціями, які здійснюють діяльність у фінансовій галузі. 
Міжнародні проєкти (225 договорів)
Ми використовуємо власні та сторонні файли cookies та localStorage для аналізу веб-трафіку та поширення матеріалів. Налаштування конфіденційності