Кафедра фінансів і кредиту у співпраці з українськими закладами вищої освіти та партнерами із Норвегії, Румунії та Польщі організовує і проводить щорічну міжнародну науково-практичну конференцію «Фінансові інструменти сталого розвитку економіки».
18 квітня 2024 року проведено VІ Міжнародну науково-практичну конференцію «Фінансові інструменти сталого розвитку економіки».
Надійшло 120 матеріалів тез від учасників конференції з різних навчальних закладів України, Польщі, Румунії, Туреччини, Грузії та Норвегії. Понад 140 науковців прийняли участь у роботі конференції. Надзвичайно цікаві та актуальні доповіді учасників конференції, обмін ідеями, дискусія і обговорення матеріалів за основними напрямами роботи конференції:
- Фінансова система України в умовах війни та післявоєнної модернізації.
- Публічні фінанси в системі сталого розвитку економіки.
- Місце та роль фінансових посередників у забезпеченні економічного зростання.
- Структурні трансформації організації фінансів бізнесу як умова сталого економічного розвитку.
- Поведінкові фінанси: теорія та практика.
- Міжнародні фінансові відносини в контексті реалізації «Цілей сталого розвитку 2030».
Теми доповідей учасників стосувались питань розвитку підприємництва, банківської системи, інвестиційного ринку, проблем інфляції, стабільності валютного курсу, бюджетної та податкової системи, фінансової та енергетичної безпеки, міжнародної фінансової допомоги, ефективності монетарної та фіскальної політики, шляхів підвищення доходів і фінансової спроможності громадян та ін.
За результатами конференції сформовано пропозиції для органів держаної влади і місцевого самоврядування щодо основних засобів забезпечення стійкості та підвищення ефективності функціонування вітчизняної фінансової системи в умовах війни та перспектив її розвитку у післявоєнний період.
Посилання на збірник тут.
Всі матеріали можна переглянути тут.
27 квітня 2023 року було проведено V Міжнародну науково-практичну конференцію «Фінансові інструменти сталого розвитку економіки».
Учасниками конференції стало понад 150 науковців з різних країн (Норвегії, Грузії, Румунії, Польщі і звісно України) із 40 ВУЗів, які надіслали більше 130 матеріалів тез.
Переглянути збірник можна за посиланням.
Та отримати всі матеріали можна тут.
12 травня 2022 року було проведено ІV Міжнародну науково-практичну конференцію «Фінансові інструменти сталого розвитку економіки».
Учасники конференції надіслали понад 140 науковців з різних країн (Норвегії, Німеччини, Польщі, Словаччини, Латвії і звісно України) із майже 40 ВУЗів, які надіслали більше 120 матеріалів тез.
Збірник доступний за посиланням.
14 квітня 2021 року було проведено ІІІ МІЖНАРОДНУ НАУКОВО-ПРАКТИЧНУ КОНФЕРЕНЦІЮ «ФІНАНСОВІ ІНСТРУМЕНТИ СТАЛОГО РОЗВИТКУ ЕКОНОМІКИ».
Учасники конференції надіслали понад 110 науковців з різних країн (Норвегія, Непал, Бразилія, Латвія, Словаччина, Румунія, Польща і звичайно Україна.) із майже 40 ВУЗів, які надіслали більше 115 матеріалів тез.
Збірник можна переглянути тут.
24 листопада 2022 року кафедра фінансів і кредиту виступила партнером в організації та активним учасником Всеукраїнської науково-практичної конференції з міжнародною участю «Освіта і соціальна робота як ресурси розвитку особистості й суспільства». У конференції взяли участь провідні науковці та фахівці-практики. Розглянуто актуальні проблеми сучасної соціальної політики та її фінансового забезпечення, а також запропоновано шляхи їх вирішення.